DWUPUNKT, MATRYCA ENERGETYCZNA + OBFITOŚĆ FINANSOWA

Zapraszam na dwudniowe warsztaty w WARSZAWIE 

Termin: 5-6 listopada 2022 r.

Czas trwania: 10.00 – 17.00 

Cena: 650 złotych od osoby zawiera: słodki poczęstunek, owoce, kawę, herbatę i oczywiście materiały, notes, długopis, dyplom. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy kawowe i jedna dłuższa przerwa obiadowa podczas, której nie wychodzimy tylko jemy na miejscu. Obiadu organizator nie zapewnia, natomiast częstuję dobrą sałatka jarzynową i słynnymi już śledziami w oleju z cebulką.


Warsztaty od wielu lat prowadzi ZOFIA NIEŚCIOR 

SOBOTA
Program; Dwupunkt:
Kwantowy świat – podstawy teoretyczne

NIEDZIELA
Program: Matryca Energetyczna

CO ZYSKASZ?
Dokładnie to, czego potrzebujesz!

Czym jest dwupunkt? W czym może Ci pomóc?

Dwupunkt to metoda, która wpływa na poszerzenie świadomości w taki sposób abyśmy mogli zmieniać swoje życie we wszystkich obszarach, w których potrzebujemy tej zmiany dokonać – w związkach, relacjach, finansach, pracy, zdrowiu.

Fizyka Kwantowa udowadnia, że wszystko zależy od naszych myśli. Gdy ciągle rozpamiętujemy naszą przeszłość, czy też martwimy się o przyszłość – dopuszczamy do siebie ograniczenia, które nas blokują. Trzymamy się tych swoich negatywnych programów bardzo mocno, a wystarczy jedynie zmienić swoje postrzeganie, swoje myśli. I zacząć być szczęśliwym tu i teraz. Nie potrzeba specjalnych predyspozycji, aby nauczyć się dwupunktu. To jest bardzo proste. I dostępne dla każdego.
Podczas zajęć pokazuję, jak w prosty sposób wyciszyć nasze myśli, jak sięgnąć po to, co do tej pory wydawało nam się nie do osiągnięcia, jak zmienić swoje życie, jak zmienić złą pracę na dobrą, jak znaleźć idealnego partnera, jak przyciągnąć obfitość finansową, jak poprawić swoje zdrowie, jak wpłynąć na osiągnięcie sukcesu. Brzmi jak bajka, jednak to są fakty.Służy do tego samego co Dwupunkt, tylko jest skuteczniejsza….w czym? Praktycznie we wszystkim.
Zarówno w Dwupunkcie i w Matrycy Energetycznej nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni – stąd nie ma tu ograniczeń. Można wykonywać na odległość – zawsze jednak za zgodą danej osoby. Istotnymi elementami metody są pozytywne nastawienie i nieprzywiązywanie się do rezultatów. Wypowiadasz odpowiednią intencję i odpuszczasz.
Dwupunkt i Matryca Energetyczna (dr Richard Bartllet) to techniki, które działają błyskawicznie. Są bardzo łatwe do nauczenia skuteczne do codziennego stosowania. Wystarczy uświadomić sobie, że wszystko jest energią i informacją (My również.), poczuć wdzięczność w swoim sercu, zatrzymać myśli i przy pomocy połączenia dwóch punktów (na ciele lub w wyobraźni), wejść w załamanie fali, dzięki której nastąpi zmiana i zaczniemy spełniać nasze marzenia i zmieniać swoje życie.Dwupunkt i Matryca Energetyczna działają zawsze! U niektórych zmiany mogą być natychmiastowe, u innych wymagać będą czasu. Dlaczego? Ponieważ wszystko dzieje się dla naszego dobra. I dostosowuje się to tego na jakie zmiany jesteśmy w danej chwili gotowi. Bardzo ważne jest, aby nie przywiązywać się do konkretnego rozwiązania, ponieważ tworzymy wtedy ograniczenia.  

Prowadząca, ZOFIA NIEŚCIOR warsztaty Dwupunktu, Matrycy Energetycznej, Kronik Akaszy, Rysunku Automatycznego, Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej od 6 lat. Dyplomowana uczestniczka kursów Kronik Akaszy w stopniu zaawansowanym, Dyplomowana uczennica Dr Franka Kinslowa, Znająca tematy Życia Pomiędzy Wcieleniami Roberta Schwartza, Certyfikowany Coach ICC. Szczególnie zainteresowana Potęga Obfitości, których zajęcia również prowadzi w formie on-line.

© 2021 Zofia Nieścior | projekt i realizacja:  magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług