DWUPUNKT (Matryca Energetyczna) – sesje indywiualne chwilowo zawieszone.

Sesja indywidualna na odległość

Inwestycja w siebie – 100 złotych

Sesja dwupunktu odbywa się na odległość w ustalonym wspólnie terminie. Trwa około 15-30 minut. Ważne jest abyś w tym czasie siedział bądź leżał, ponieważ może nastąpić załamanie fali w czasie, której możesz odczuć bujanie, ciepło, zimno, dreszcze, zawroty głowy. Wszystkie takie odczucia są jak najbardziej naturalne i oznaczają jedynie, że wszystko dzieje się dla Twojego dobra.

Dwupunkt (twórca metody Dr Richard Bartlett)  jest uniwersalnym narzędziem, które można wykorzystać we wszystkich dziedzinach naszego życia. Istotą i celem dwupunktu jest tworzenie naszej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Efekty możesz poczuć natychmiast, bądź po upływie kilku dni, tygodni.

RYSUNEK AUTOMATYCZNY + DWUPUNKT
(twórca Dr Richard Bartlett)

Sesja Indywidualna (60 minut) przez telefon
Inwestycja w siebie – 150 złotych

Sesja indywidualna (90 minut) osobiste spotkanie
Inwestycja w siebie – 250 złotych

Rysunek automatyczny jest potężnym narzędziem wspieranym technikami kwantowymi i specyficzną formą pracy z podświadomością.
Stosując go rozpoczynamy proces wiodący do uzyskania zmiany w życiu.

Rysunek może być wykonywany bezpośrednio dla siebie jak i dla innej osoby zarówno na miejscu jak i na odległość (w polu informacyjnym nie ma ona najmniejszego znaczenia).

W czasie jego wykonywania mogą pojawić się głęboko skrywane emocje, których na co dzień sobie nie uświadamiamy, a które mocno wpływają na nasze życie. Jest to proces nieco dłuższy niż typowe techniki kwantowe (na przykład dwupunkt), ale docierający głęboko do istoty problemu, nad którym pracujemy. Za pomocą spontanicznego rysowania dokonujemy „rozplątywania” istotnych dla nas tematów.

Technika Rekonektywna- sesje indywidualne chwilowo zawieszone.

(Twórca Dr Eric Pearl)

Sesja indywidualna na odległość (60 minut)

Inwestycja – 100 złotych

Sesja indywidualna (90 minut) osobiste spotkanie

Inwestycja w siebie – 250 złotych

Sesja Rekoneksji odbywa się na odległość w ustalonym wspólnie terminie. Trwa około 60 minut. Ważne jest abyś w tym czasie siedział bądź leżał, ponieważ może nastąpić załamanie fali w czasie, której możesz odczuć bujanie, ciepło, zimno, dreszcze, zawroty głowy. Wszystkie takie odczucia są jak najbardziej naturalne i oznaczają jedynie, że wszystko dzieje się dla Twojego dobra.

The Reconnection (Eric Pearl) czyli ponowne połączenie ze źródłem to (ponowne) zestrojenie organizmu z odpowiednią częstotliwością wibracji. Wszystko jest energią – wiemy o tym dzięki odkryciom nowoczesnej nauki, zwłaszcza fizyki. Materia tez jest forma energii, różni się od np. światła widzialnego czy promieniowania mikrofalowego częstotliwością drgań. Atomy budujące komórki naszego ciała także drgają.

Dzięki nauce (np. dzięki teorii hologramu, czy także dzięki mechanice kwantowej – splątanie kwantowe) wiemy to, co od setek lat postulują mistycy wszystkich religii, że wszyscy jesteśmy jednością. Ciało pozostaje w stanie równowagi jeśli informacje i energia przepływają w nim swobodnie, dzięki czemu utrzymuje się zdrowie oraz zdolność rozwoju.

Uzdrawianie rekonektywne jest czymś zupełnie nowym. Nie ma żadnej gwarancji, ze zostanie uzdrowione w Tobie to, o czym akurat myślisz, ponieważ to nie Ty decydujesz o tym co będzie uzdrowione – a będzie to czego najbardziej potrzebujesz. Możesz na początku nie zauważyć zmian, ale przepływ energii poczujesz. Uzdrowienie w sferze ciała, umysłu lub ducha może nastąpić nie od razu, możesz je zauważyć za kilka dni, czy tygodni.

do góry