Mentor rozwoju osobistego

Certyfikowana uczennica Dr Franka Kinslowa

Certyfikowany Coach ICC

Dyplomowany terapeuta manualny – Chiropraktyk

Wieloletni Manager HR w korporacjach

Wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej „Wehter Personnel Consulting Sp. z o.o. czterokrotnie nominowanej do Godła Liderów Firm Szkoleniowych, głównie za oryginalne programy rozwojowe.

Absolwentka IV stopni Programu Metody Dwupunktowej w Instytucie SKiSK

Praktyk Rysunku Automatycznego

Propagatorka Technik Kwantowych.

Gdy wiele lat temu podjęłam pracę w dużej korporacji stanęłam przed wyborem – praca za biurkiem przy komputerze, czy praca z ludźmi w HR. A wtedy jedna mądra dojrzała kobieta powiedziała mi – rób to co kochasz. Wybór był tylko jeden, wybrałam pracę z ludżmi.
Nigdy nie żałowałam swojej decyzji. Dużo dawałam i wiele brałam. Do dnia dzisiejszego odbieram ciągłe dowody sympatii i uznania, chociaż często brzmią one mniej więcej tak: „zawsze byłaś szczera do bólu, czasami bardzo ostra, ale zawsze można było na tobie polegać”.
Mijały lata, a ja coraz częściej zastanawiałam się – dlaczego ludzie o siebie nie dbają, dlaczego lekceważą swoje własne życie, dlaczego pracują po kilkanaście godzin dziennie, dlaczego tracą swoje marzenia, dlaczego nie interesują się swoimi rodzinami, dlaczego przychodzą chorzy do pracy, dlaczego w siebie nie wierzą, dlaczego się boją, dlaczego źle śpią, dlaczego nie mają odwagi być sobą, dlaczego nie pozwalają sobie na radość, dlaczego…
A jak już sama przeżyłam to wszystko, gdy zmagałam się z depresją, gdy nie potrafiłam odnaleźć w tej pogoni siebie – powiedziałam DOŚĆ.
To jedno „dość” doprowadziło mnie tutaj gdzie jestem.
Wszystkim, całemu światu mówię – można lepiej, można inaczej. Można zamienić negatywne w pozytywne. Wystarczy zrobić pierwszy krok!